Термообробка

Просимо звернути увагу на те, що дана послуга є додатковою і надається, виключно, для продукції, виготовленої на нашому підприємстві . Послуги з ремонту, реставрації та доопрацювання виробів, в т.ч. і послуги з нанесення покриттів на деталі, виготовленими сторонніми виробниками, на жаль, не надаються.

Термічна обробка (або термообробка) – це група промислових, термічних і металообробних процесів, використовуваних для зміни фізичних, а іноді і хімічних властивостей матеріалу. Найчастіше застосовується в металургії.

Термічна обробка також використовується при виробництві багатьох інших матеріалів, таких як скло. Термічна обробка включає використання нагріву або охолодження, зазвичай до екстремальних температур, для досягнення бажаного результату, такого як затвердіння або розм’якшення матеріалу.

Методи термообробки включають віджиг, цементування, дисперсійне зміцнення, відпустка, коксування, нормалізація і гарт. Хоча термін термічна обробка застосовується тільки до процесів, в яких нагрівання та охолодження виконуються з конкретною метою навмисного зміни властивостей, нагрівання та охолодження часто відбуваються випадково під час інших виробничих процесів, таких як гаряче штампування або зварювання.

Термообробка зубчастих пар