Виготовлення прес форм та штампів

Наша компанія виготовляє і обробляє прес-форми і штампи на верстатах з ЧПК. В спектрі послуг також виготовлення матриць, пуансонів для лиття та штампування деталей з різних матеріалів (алюміній, пластмаса та ін.).

Щоб замовник отримав виріб, повністю відповідний наданої документації та спроектованої моделі, всі роботи проводяться на високоточних і продуктивних комплексах з числовим програмним керуванням. Це установки від японських виробників Mori Seiki і Mazak. Процес повністю автоматизований і проходить під керуванням протестованих комп’ютерних програм.

НОМЕНКЛАТУРА ВИРОБІВ, ОСОБЛИВОСТІ РОБОЧОГО ПРОЦЕСУ


Технічні можливості агрегатів з ЧПК для виготовлення прес-форм дозволяють замовникам отримати комплексне обслуговування на нашому підприємстві. Яка спеціалізація обладнання?

  • Виготовлення холодних і гарячих штампів з контурами будь-якої складності і різної маси.
  • Робота над згинальними, формувальними, витяжними штампами, видувних формами і виробами дл ПЕТ.
  • Випуск нестандартних деталей для різних галузей промисловості.
  • Виробництво оснащення для ливарних цехів.
  • Термообробка й нанесення гальванопокриття як додаткова послуга.


Технологічний цикл включає фрезерну і електроерозійної обробки, ковальсько-пресове операції, розточення, шліфувальні і полірувальні роботи. Ми оперативно виконуємо найбільші замовлення.

Виготовлення матриці, прес-форми на обладнанні з ЧПК забирає мінімум часу. Також досягається гарне спаровування деталей, відсутня шлюб по деформації. Ми підбираємо оптимальний інструмент і режим роботи верстата відповідно до конструкції штампа або прес-форми.

Робочі профілі виробів для формування різноманітні і складні. До їх точності і чистоти обробки поверхні пред’являються високі вимоги. Результати роботи наших операторів і якість верстатів забезпечують відповідність отриманого результату офіційним стандартам і очікуванням замовника.

Замовити виготовлення прес-форми на верстаті з ЧПК є раціональним і економічно вигідним рішенням. Автоматизовані установки виконують комплексні заходи, здійснюють повний виробничий цикпипаа