Шліфування

Просимо звернути увагу на те, що дана послуга є додатковою і надається, виключно, для продукції, виготовленої на нашому підприємстві . Послуги з ремонту, реставрації та доопрацювання виробів, в т.ч. і послуги з нанесення покриттів на деталі, виготовленими сторонніми виробниками, на жаль, не надаються.

Шліфувальне обладнання з ЧПК включає в себе внутрішліфувальн, круглошліфувальні, універсально-шліфувальні, плоско і профілешліфувальні, спеціалізовані верстати і оброблювальні центри.

Круглошліфувальне обладнання з ЧПК


Даний тип верстатів застосовується для обробки деталей, які є тілом обертання. Для шліфування плоских поверхонь використовуються плоскошліфувальні пристрою.


Верстати універсально-шліфувального типу

використовуються для обробки як зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь. Обладнання може працювати з циліндричними, конічними і сферичними заготовками. Також можливо шліфування торців. Завдяки програмному забезпеченню можна обробляти навіть складні за формою поверхні і навіть різьблення.
Рух виконавчих органів верстатів є високоточним завдяки роботі лінійних приводів або кулькових гвинтових пар. При цьому програма відповідає за правку абразивних кіл відповідно до ступеня їх зносу.


Сучасне шліфувальне обладнання з ЧПК характеризується наявністю спеціальних пристроїв для балансування шліфувальних кругів в автоматичному режимі. Також в якості додаткової комплектації можуть виступати пристрою по зміні абразивних кіл.

Внутрішньошліфувального обладнання з ЧПК

Такі верстати використовуються для обробки внутрішніх поверхонь, що мають будь-яку форму: циліндричну сферичну або конічну. Таке обладнання може оснащуватися додатковими пристроями, що підвищують продуктивність.


Плоско-шліфувальні верстати з ЧПК

З їх допомогою здійснюють обробку пазів і плоских поверхонь. Шліфування може виконуватися одним абразивним кругом або декількома. При цьому всі шліфувальні круги будуть встановлені на одній оправці.


Таке обладнання характеризується високою точністю руху виконавчих механізмів, що забезпечується лінійним приводом або кульковою гвинтовою парою.


Оброблювальні шліфувальні центри з ЧПК

Це вид плоско-профілешліфувальні обладнання, яке додатково укомплектовано поворотними столами. Також в комплектацію входять і ділильні головки, управляющиеся програмою. Крім цього в якості додаткового оснащення можуть виступати шліфувальні супорти, які необхідні в разі обробки внутрішнього контуру заготовки.


На верстатах, оснащених делительной головкою, можна шліфувати:
• шліци будь-якої форми;
• зуби;
• межі;
• зубчасті сектори і так далі.


на обладнанні, оснащеному поворотним столом, можна виконувати роботи по шліфуванню зубів коліс внутрішнього зачеплення, пазів на торцях торцевих зубів і так далі.
Спеціалізоване обладнання
Воно застосовується при обробці поверхонь фасонного типу. Також з його допомогою здійснюють обробку ріжучих інструментів, різьблення, зубів і так далі.

Циліндричне шліфування
Плоске шліфування
Циліндричне шліфування на верстаті із ЧПК
Внутрішнє шліфування