Організація дрібно і середньосерійного виробництва

Випуск серійної продукції, незалежно від партії, проводиться на високого класу обладнанні фірм Haas, Mazak, Hitachi Seiki, Mitsubishi.

Всі верстати характеризуються можливістю одночасного використання від трьох до п’яти координат, а також високоточного і швидкісного обробкою. Обробка ЧПУ можлива з використанням будь-якого матеріалу – від звичайної сталі та алюмінію до титану і твердих сплавів.

Серійне виробництво – це виробництво великої кількості виробів на основі поділу праці, високої спеціалізації і безперервності. Продукт в процесі виробництва постійно переміщається, піддається обробці або транспортується між робочими місцями виробництва. Робоча станція в будь-який час виконує роботу, що включає певні етапи виробничого процесу. Після передачі елемента на наступну робочу станцію наступний елемент слід прийняти в обробку, щоб зберегти безперервність роботи. Робочі місця розміщуються послідовно один за одним, завдяки чому час, що виділяється на перенесення виробничих елементів між ними, мінімально. Для масового виробництва також характерна висока повторюваність виробничого процесу.


Переваги масового виробництва:

  • Головна перевага масового виробництва – більш низька вартість виготовлення однієї одиниці. Це пов’язано зі спеціалізацією роботи, яка також сприяє підвищенню якості продукції, що виробляється. Отже, в довгостроковій перспективі компанія може виробляти більше продуктів кращої якості при заданій сумі витрат, що, в свою чергу, знижує вартість одного виробленого продукту.
  • Ще однією перевагою є те, що відтворюваність роботи сприяє досягненню кращих результатів. Постійне виконання одних і тих же завдань сприяє поліпшенню виробничих процесів і всієї виробничої системи.

    Ми працюємо і з дрібними виробами, і з великими деталями різних областей застосування: медицини, нафтогазової галузі, сільського господарства, компресорних агрегатів, турбін, авіабудування, автопрому, робототехніки.


    Більш точну інформацію можна отримати в розділі “Послуги”