Виготовлення прототипів та взірців деталей в одиничній кількості

Сучасна промисловість щодня має потребу у величезній кількості металевих деталей для різних механізмів і агрегатів. Найпоширенішим способом надати заготівлі певну форму і розмір вважається метод механічної обробки. Технологія процесу складна і вимагає наявності спеціального обладнання. У загальних рисах: створення нової деталі відбувається під впливом різних інструментів, за допомогою яких з заготовки зрізаються шари металу до досягнення нею потрібних розмірів. В даний час існує декілька видів механічної обробки металів, вибір способу впливу залежить від характеристик використовуваних матеріалів і типу деталі, що виготовляється.

До основних видів механічної обробки можна віднести:

 • фрезерування;
 • точіння;
 • свердління;
 • растачивание.

  При впливі на поверхню металу фрезою, що представляє собою зубчасте колесо – різець з безліччю лез, знімаються шари металу в певному місці. Фреза може розташовуватися вертикально, горизонтально або під кутом щодо заготовки, а також виконувати зустрічні або попутні руху в залежності від вимог до обробки.

  Точіння металу має на увазі поєднання обертальних рухів закріпленої заготовки і поступальний рух різця. На токарному верстаті можлива робота з деталями будь-якої конфігурації, тут є і безліч інших технологічних операцій.

  Свердління отворів різного діаметру і конфігурації виконується за допомогою свердла, що здійснює обертально-поступальні рухи щодо деталі. При роботі з різними типами металів вибирають різні режими роботи верстата, а також свердла певною мірою твердості.

  Шліфування зазвичай вважається завершальній операцією обробки деталі. Процес обробки і поліпшення структури поверхні деталі дозволяє надати їй гладкий вигляд, вирівнює лінії різу і згладжує занадто гострі краї. Шліфування здійснюється за допомогою спеціальних кіл з абразивним покриттям.

  Якісна робота по металу можлива тільки на професійному обладнанні. Компанії, що спеціалізуються на механічній обробці металевих виробів, надають замовникам наступні послуги та переваги: ​​

  • створення металевих деталей ідеальних розмірів і форм;
  • обробка виробів з важкодоступними поверхнями;
  • будь-які операції по механічній обробці металу; < li> створення деталей за ескізами та кресленнями замовника;
  • своєчасне виконання будь-яких , навіть найскладніших замовлень.